Hakkımızda – Fiberglass Havuz – Havuz Üretim – İmalat – Yüzme Havuzu

Hakkımızda

Fiberglasshavuz.com olarak uzun yıllardan beri süre gelen fiberglass su kaydırağı ve aquapark üretimindeki bilgi birikimimizi sektörün ihtiyaçları doğrultusunda monoblok tek parça havuz üretimine aktarmayı hedefledik.

STY Waterparks çatısı altında müşterilerimizin beton havuzlardaki ya da prefabrik havuzlardaki yaşamış olduğu olumsuzlukları inceledik. Uzun zaman alan kurulum süreci sorunlarına çözüm üretebilmek adına fiberglass üretimindeki tecrübemizi bu alanda da kullanmaya karar verdik.

Sektöre bir yenilik getirebilmek ve müşterilerimizin havuz konusunda yaşadığı olumsuzlukları ortadan kaldırabilmek adına Avrupa’da ve Amerika Birleşik Devletlerin de uzun yıllardır kullanılan, kurulumu çok hızlı, uzun süreler boyunca kullanılabilecek fiberglass havuz ürünlerini ülkemizde ve diğer ülkelerde yaygınlaştırabilmek adına ürünlerimiz arasına ekledik.

2003 yılından beri

Aqupark ve su kaydırağı sektöründe deneyimli üretim kadrosu ve satış departmanına sahip olan STY Waterparks grubunun üretim, satış, lojistik ve montaj konularında ki deneyimini fiberglass havuz sektörüne aktarmayı hedefliyoruz.

× WhatsApp İletişim