Kalite Politikamız – Fiberglass Havuz – Havuz Üretim – İmalat – Yüzme Havuzu

Kalite Politikamız

Ürünlerimiz Avrupa Birliği güvenlik standartları olan EN-1069, EN-1090 normlarına göre üretilmektedir. Proje teknik açıdan depreme olan dayanıklılık, kar, yağmur, rüzgar, su yükü, kendi yükü, kişi yükü, canlı yük gibi çeşitli testlere tabi tutularak projelendirilmekte ve buna uygun üretilmektedir.

Ürünlerimizde 8 kat ctp yüzey kalınlığı, 12 kat ctp flanş kalınlığı ile üretilmektedir. EN-1069 normlarına göre kullanılan cam elyaf oranı min. %30 olup, kullanılan jelkot klorlu suya ve ultraviole ışınlarına dayanıklıdır. Üründe TSE ve ISO 9001 kalite belgeli; polyester, 450gr/m² 52 kg/rulo cam elyaf, pigment karışımı yapılmış yüksek performans jelkot kullanılacaktır.

Ürüne içeriden (su) ve dışarıdan (toprak vb,) uygulanabilecek kuvvetin gereği oluşabilecek sehime (eğriliğe) karşı çelik konstrüksiyon destek sağlayacak bir şekilde işleme tabi tutulacaktır. Ürün istenildiği takdirde yüzey üstünde veya yüzey altına gömülerek de rahatlıkla kullanılabilecektir. İstenilen renkte ürün yapılabilmektedir.

× WhatsApp İletişim