Misyon & Vizyon – Fiberglass Havuz – Havuz Üretim – İmalat – Yüzme Havuzu

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Fiberglasshavuz.com olarak 2003 yılında faaliyete başlayan STY Waterparks grubunun havuz markası olarak şirket değerlerimizi ve yenilikçi bakış açısını koruyarak ve geliştirerek ülkemizdeki ve yurt dışındaki müşterilerimize hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Kazanılması ve pratiğe dökülmesi uzun yıllar alan teknik ve üretimsel bilgi birikimimizi fiberglass havuz konusuna da aktarıp bu alanda yenilikçi bir bakış açısını pazara sunabilmeyi hedefliyoruz. Kurulum masraflarından ziyade yüksek yıllık bakım maliyeti olan eski tip havuzların yerine daha düşük maliyetli ve uzun ömürlü fiberglass havuz ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırmak istiyoruz.

Vizyonumuz

Fiberglasshavuz.com olarak dünyadaki değişen ve gelişen trendi takip ederek havuz üretimi konusunda hızlı, pratik, uzun ömürlü ve ekonomik bir sistem olan fiberglass havuz konusunda ülkemizde ki ve dünyada ki sayılı firmalar arasına girmek ve bu alandaki en modern üretim teknolojisi ve bilgi birikimine sahip olmayı hedefliyoruz. Henüz ülkemizde tam anlamıyla bilinmeyen fiberglass havuz teknolojisini ve ürünlerini yaygınlaştırıp müşterilerimize havuz yaptırmanın yorucu ve uzun sürelere neden olmayacağını göstermek istiyoruz.

Bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz projelerden ve ürettiğimiz ürünlerden her geçen gün bilgi birikimimizi arttırıp, müşterilerimize en yüksek kalitede ürün sağlamayı hedefliyoruz.

Aqupark ve su kaydırağı alanlarında edinmiş olduğumuz bilgi birikimimizi sektörün diğer bir kolu sayılabilecek fiberglass havuz ürünlerine aktarıp bu konuda da bilinen yanlışları ve oluşmuş alternatifsizlik düşüncesini yıkmayı hedefliyoruz.,

× WhatsApp İletişim